Lista zawodników zaproszonych przez PZLA

LISTA ZAWODNIKÓW ZAPROSZONYCH PRZEZ PZLA NA JUBILEUSZOWY, X FESTIWAL LEKKOATLETYCZNY ENEA CUP 2010 – BYDGOSZCZ 6 CZERWCA 2010

(miting jest oficjalną kwalifikacją do kadru na Puchar Europy a także mecz U-23 Polska – Niemcy – Reszta Europy w dniu 12 czerwca, na Stadionie im Zdzisława Krzyszkowiaka, także w Bydgoszczy)

 

Trójskok M
1 Paweł Kruhlik
2 Adrian Świderski
3 Marcin Lewandowski
4 Karol Hoffman
5 Tomasz Bodzek

Skok wzwyż K
1 Kamila Stepanik
2 Karolina Gronau
3 Urszula Domel
4 Justyna Kasprzycka
5 Magdalena Drop
6 Karolina Błażej

Oszczep M
1 Igor Janik
2 Paweł Rakoczy
3 Robert Szpak
4 Adrian Markowski
5 Piotr Frąckiewicz
6 Piotr Hajdysz

200 m K
1 Marika Popowicz
2 Ewelina Ptak
3 Marta Jeschke
4 Weronika Wedler
5 Anna Kiełbasińska
6 Iwona Brzezińska
7 Milena Pędziwiatr

800 m K
1 Angelika Cichocka
2 Ewelina Sętowska-Dryk

100 m ppł K
1 Joanna Kocielnik

400 m ppł K
1 Anna Jesień
2 Tina Polak
3 Agnieszka Karpiesiuk
4 Marta Chrust-Rożej
5 Marzena Kościelniak

Skok w dal K
1 Teresa Dobija
2 Małgorzata Trybańska
3 Małgorzata Reszka

Tyczka K
1 Monika Pyrek
2 Anna Rogowska
3 Joanna Piwowarska

Młot K
1 Anita Włodarczyk
2 Małgorzata Zadura

400 m M
1 Marcin Marciniszyn
2 Piotr Klimczak
3 Jan Ciepiela
4 Rafał Wieruszewski
5 Kacper Kozłowski
6 Daniel Dąbrowski
7 Piotr Kędzia
8 Jakub Krzewina
9 Marcin Sobiech
10 Łukasz Krawczuk
11 Witold Bańka
12 Piotr Wiederek
13 Andrzej Jaros
14 Kamil Budziejewski
15 Marcin Grynkiewicz
16 Arkadiusz Wojno

800 m M
1 Adam Kszczot
2 Marcin Lewandowski
3 Paweł Czapiewski

110 m ppł M
1 Artur Noga
2 Dominik Bohenek
3 Mariusz Kubaszewski

400 m ppł M
1 Marek Plawgo
2 Rafał Ostrowski
3 Jarosław Cichosz

Tyczka M
1 Przemysław Czerwiński
2 Łukasz Michalski
3 Mateusz Didenkow

Młot M
1 Szymon Ziółkowski
2 Wojciech Kondratowicz
3 Paweł Fajdek
4 Wojciech Nowicki

Dysk M
1 Piotr Małachowski
2 Robert Urbanek
3 Przemysław Czajkowski
4 Bartosz Ratajczak

Kula M
1 Tomasz Majewski
2 Jakub Giża
3 Dominik Zieliński
4 Krzysztof Krzywosz
5 Damian Kusiak
6 Kamil Belz

Wyżej wymienieni zawodnicy, którzy zostali zaproszeni przez Organizatora oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki mają zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie od kolacji 5 czerwca do śniadania 7 czerwca (tylko zawodnicy startujący w konkurencjach mitingu)

Najlepsi zawodnicy otrzymają startowe zgodnie z ustaleniami PZLA

Uwaga!!! Lista 400-metrowców może ulec zmianie po pierwszych startach

Wysokości nagród w piętnastu konkurencjach w ramach mitingu (wg zasad European Athletics):

 

I miejsce – 1800 Euro

II miejsce – 1400 Euro

III miejsce – 900 Euro

IV miejsce – 600 Euro

V miejsce – 400 Euro

VI miejsce – 300 Euro

 

Natomiast w konkurencjach U-23:

 

I miejsce – 500 Euro

II miejsce – 300 Euro

II miejsce – 200 Euro