Podziękowania po Festiwalu

Szanowni Państwo,

Kolejna udana edycja Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego za nami. Wierzę, że tak jak ja, cieszyliście się Państwo z rezultatów uzyskanych przede wszystkim przez polskich lekkoatletów. Szczególnie satysfakcjonują  minima na igrzyska olimpijskie uzyskane przez Joannę Fiodorow, Annę Jesień, Łukasza Michalskiego i sztafetę 4×400 metrów kobiet. Na wysoką,  w rankingu jednodniowych mityngów pozycję bydgoskiego Festiwalu wpływ miały także  rekordy mityngu i minima biało-czerwonych na Mistrzostwa Europy w Helsinkach.

To świetne miejsce bydgoskiego Festiwalu nie byłoby możliwa bez osób, które przyczyniły się do kolejnego sukcesu organizacyjnego lekkoatletycznej Bydgoszczy.  Wszystkim współtwórcom naszego sukcesu chciałbym serdecznie podziękować. Należą do nich: sponsorzy, Urząd Miasta Bydgoszczy, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Polski Związek Lekkiej Atletyki, , sędziowie, wolontariusze, przedstawiciele mediów, kibice oraz moi najbliżsi współpracownicy.

Wierzę, że w podobnym lub jeszcze większym gronie entuzjastów „królowej sportu” spotkamy się za rok przy organizacji następnego Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego.

Ze sportowym pozdrowieniem

Krzysztof Wolsztyński

Dyrektor Mityngu

Translate »