XIV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny BYDGOSZCZ CUP

XIV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny BYDGOSZCZ CUP 2.06.2014r. jest jedną z najbardziej oczekiwanych imprez lekkoatletycznych w Polsce. W tegorocznym Festiwalu 2 czerwca swój udział potwierdziły największe gwiazdy polskiej lekkiej atletyki: Paweł Wojciechowski, Marcin Lewandowski, Marika Popowicz, Dominik Bochenek, Dariusz Kuć.

Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy i zwracamy się do Was z prośbą o aktywny udział w tej imprezie. Organizatorzy w ramach Klubu Kibica , przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek na stadion, dla zorganizowanych grup.

 ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO KRÓLOWEJ SPORTU!!!

Zapraszamy szkoły, gminy, stowarzyszenia, placówki wychowawcze, kluby sportowe itp. do wzięcia udziału w sztafetach dla dzieci. W dniu mityngu przed zawodami zostaną rozegrane eliminacje, a wielki finał sztafet odbędzie się w trakcie międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego BYDGOSZCZ CUP.

START godzina 16:00

1) sztafety (mieszana: 5 dziewczyn + 5 chłopców) podstawówka : 10x 50m (w obuwiu sportowym)

2) sztafety (mieszana: 5 dziewczyn + 5 chłopców) gimnazja: 10 x 200 m  (w obuwiu sportowym)

Zapewniamy nagrody indywidualne dla osób biorących udział w sztafecie (pierwsze trzy zespoły) oraz ich opiekunów. Dla każdego uczestnika sztafet- poczęstunek.

Reprezentacje wezmą udział w kibicowaniu podczas Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego BYDGOSZCZ CUP oraz w „Spotkaniu z mistrzem”. Reprezentacje podczas kibicowania muszą być w sposób efektowny widoczne i oznaczone (transparenty, herby, emblematy itp.). W ramach konkursu Klubów Kibica na najefektowniejszy doping podczas zawodów, czekają nagrody dla szkół i organizatorów grup.

3) bieg dla VIP-ów i samorządowców na dystansie 400m na bieżni (bieg masowy, bez ścigania, chodzi nam o udział)

Zgłoszenia można dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

 lub na fax. Biura Organizacyjnego Imprez (52 341 71 76) do 28 maja 2014r. Kartę Klubu Kibica można pobrać z serwisów internetowych www.efl.bydgoszcz.pl oraz www.kpzla.pl .

Europejski Festiwal Lekkoatletyczny rozgrywany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy i Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego; współfinansowany w ramach projektu „Promocja marki WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE poprzez sport”.

Karta zgłoszeniowa (doc)

 

Translate »