Sprint z Ewą i konferencja

Zapraszamy 2 czerwca na XVII edycję Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego. Na bieżni Ewa Swoboda wicemistrzyni świata z IAAF World U20 Championships Bydgoszcz 2016. Na skoczni były mistrz świata w skoku o tyczce Paweł Wojciechowski

Ewa to jednocześnie jedna z faworytek European Athletics U23 Championships Bydgoszcz 2017. To nie koniec mocnych nazwisk na liście startowej. Pozostańcie z nami! Jedną z rywalek Ewy będzie znakomita amerykańska sprinterka, która ma za sobą w tym roku już udany start w regionie, ale na hali. Jej nazwisko przedstawimy na czwartkowej konferencji prasowej.
Reprezentantom mediów przypominamy – spotykamy się o 11:00 (a najlepiej trochę wcześniej) w sali konferencyjnej Hotelu Zawisza przy ul. Gdańskiej 163.
Gośćmi konferencji będą m.in. Wojciechowski oraz Marlena Morton, specjalistka od biegów przez płotki (60 i 100m), która na XVII EFL powalczy o przepustkę na ME U23.
Przypominamy także, że w Dzień Ojca, 1 czerwca widzimy się na Starym Rynku. Tam, w ramach Festiwalu odbędzie się konkurs pchnięcia kulą z rekordzistą Polski Konradem Bukowieckim.

 

 

 

Translate »