Spotkanie z mistrzami w Galerii Pomorskiej

 

 

 

W poniedziałkowe popołudnie w Galerii Pomorskiej z kibicami spotkali się lekkoatleci, którzy wezmą udział w 1. Memoriale Ireny Szewińskiej (12.06, godz. 17:00) oraz w festiwalu „Tyczka na Wyspie” (11.06, godz. 18:00). Na osoby, które pojawiły się w centrum handlowym czekała nie lada niespodzianka. Wśród zapowiedzianych gości była mistrzyni Europy w sztafecie 4x400m Iga Baumgart-Witan oraz dwaj medaliści halowych mistrzostw Europy z Glasgow w skoku o tyczce – mistrz Paweł Wojciechowski oraz wicemistrz Piotr Lisek. Dodatkowo czwarty wolny fotel zajął… Marcin Lewandowski, wicemistrz Europy z Berlina w biegu na 1500m oraz halowy mistrz Europy na tym samym dystansie.

Lekkoatletyczne gwiazdy z chęcią odpowiedziały na pytania fanów, pozowały do wspólnych zdjęć oraz rozdały autografy. Nie zabrakło także konkursu dla kibiców, którzy musieli zmierzyć się z tematyką „królowej sportu”.

Wracając do foteli, jak możecie zauważyć są one wyjątkowe, ponieważ zostały wykonane z recyklingowych plastikowych butelek przez Sławka Piotrowskiego. Dzięki temu chcemy pokazać, że każdy z nas może pomóc w ochronie środowiska w bardzo różnorodny sposób.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

fot. M. Bosiacki

 

 

 

Translate »