Ruszyła sprzedaż biletów

Już 3 czerwca na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy odbędzie się 4. Memoriał Ireny Szewińskiej. Mityng jest jedną z dwóch odbywających się w Polsce imprez, należących do prestiżowego cyklu Continental Tour Gold. Już teraz fani lekkiej atletyki mogą nabyć bilety za pośrednictwem serwisów ticketmaster i eBilet.pl.

Wkrótce poznamy nazwiska pierwszych zawodników, którzy w tym roku zaprezentują swoje umiejętności przed bydgoską publicznością. O poziom sportowy możecie być jednak spokojni, bo Memoriał Ireny Szewińskiej każdorazowo gwarantuje śmietankę polskich i zagranicznych zawodników oraz spektakularne wyniki.

bilety memoriał ireny szewińskiej

Spośród ubiegłorocznych rezultatów w pamięci kibiców z pewnością pozostają aż 3 rekordy mityngu jakie ustanowiono na ostatniej prostej przygotowań do Igrzysk w Tokio. Odpowiednio były to: 82,77m w rzucie młotem Pawła Fajdka, 48.54 w biegu na 400m Christine Mbomy oraz 1:59.39 w biegu na 800m ustanowione przez Worknesh Mesele.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na czerwcowe wydarzenie. Aby zarezerwować najlepsze miejsca, już dziś odwiedź jeden z serwisów: ticketmaster i eBilet.pl

Translate »